O nas

Szanowni Państwo, nasz sklep jest w trakcie budowy. Wkrótce uruchomimy możliwość dokonywania zakupów, jednocześnie sukcesywnie powiększamy bazę produktów.

Naszą działalność formalnie jako firma LABELMARKET rozpoczęliśmy w 2007 roku. Jednak drukarkami etykiet oraz metodami identyfikacji zajmujemy się już od roku 1991.

Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce wprowadzających na rynek mobilne drukarki trwałych etykiet samoprzylepnych i oznakowań firmy Brother. Kilka lat później zawiązaliśmy współpracę z amerykańska firmą BRADY, początkowo w zakresie mobilnych drukarek etykiet i materiałów eksploatacyjnych do nich, następnie poszerzając zakres współpracy o wszystkie drukarki etykiet oraz urządzenia i systemy drukujące, a także wszystkie dostępne materiały eksploatacyjne oraz wprowadziliśmy do oferty systemy bezpieczeństwa Lockout/Tagout ( LOTO ) i wszelkie potrzebne do tego komponenty wraz ze specjalistycznymi kłódkami LOTO.

Nieprzerwanie od wielu lat jesteśmy partnerem firmy BRADY o najwyższym statusie: Premier Distributor" 

Obecnie realizujemy regularnie dostawy do największych możliwych klientów biznesowych, ale współpracujemy także z mniejszymi i całkiem małymi firmami handlowymi i końcowymi. Chcemy aby ta witryna pozwoliła dobrze poruszać się w ofercie firmy Brady i jednocześnie przy standardowych zakupach ułatwiła sam proces zamawiania towarów przez naszych klientów. 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@labelmarket.pl lub telefonicznie pod numerem 71 792 04 02.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
BradyPoland

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl